Write Your Story - Polski Serwer RPG

IP: mtasa://80.72.36.202:20128

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

TeamSpeak3 serwera : eu17.ts3.cloud:2205

#1 2017-02-20 13:22:55

STALKER
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-20
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Nowe prace dorywcze, oraz większe zarobki i inne

Witam wszystkich i ekipę serwera.

Mam nie co pomysłów jak urozmaicić wszystkim grę.

1. Pierwsza sprawa to ZAROBKI/WYNAGRODZENIE

Apeluję o wyższe zarobki gdyż długo się zbiera na dany pojazd czy też inną rzecz potrzebną nam do szczęścia.

Można dać o 1,5 razy większe zarobki nie więcej nie mniej i to już by starczyło. Administracji nie przeszkadzają te niskie kwoty wynagrodzenia ponieważ nie zarabiają jak normalni gracze. (Wiem w jaki sposób zarabiacie i nie jest to fair w stosunku do pozostałych).

2. Druga rzecz to więcej PRAC DORYWCZYCH

Apeluję o dodanie n.w. prac ponieważ te które aktualnie są dostępne już się stają monotonne i się nie chce grać po jakimś czasie.

Tak więc mam kilka propozycji:

2.1. Dorywcza praca (Dodo)

W tej pracy na pewno nikt się nie będzie nudził, a na pewno nie tak szybko nas zniechęci do gry jak kutry czy Street View.
Chcę aby taka praca zaistniała na serwerze bo każdy by pewnie chciał od czasu do czasu polatać samolotem i przy tym też zarobić.
Nie jest to zła praca i nie wymaga zbyt sporo jak też łatwo ją znaleźć i wgrać na serwer. Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu.

2.2. Dorywcza praca (Przewóz ładunków/rzeczy czy innych dupereli)

Polega to na tym iż przychodzimy do owej pracy, wsiadamy bądź wchodzimy w punkt i daje nam tira lub betoniarkę (pojazd dostawczy).
Jedziemy nim do wyznaczonego punktu w którym dostajemy dany ładunek do przewiezienia w dowolne miejsce. Za dostarczony ładunek dostajemy wynagrodzenie w dowolnej kwocie, a ta praca również się szybko nie znudzi.
Taka praca nie jest spotykana na każdym serwerze, więc też coś nowego będziemy posiadać.

2.3. Dorywcza praca (Łowienie ryb)

Ma to nam zapewnić nowe źródło zbierania RP. Przychodzimy na molo lub inne miejsce i po prostu łowimy ryby jak na wędkarza przystało.
Za złowioną rybę nie oczekuję sporego wynagrodzenia, lecz bardziej mi zależy na RP. Może być coś typu "Za złowienie ryby otrzymujesz (Np. 400 PLN i 2 punkty Reputacji". Ta praca ma nam umożliwić szybkie zbieranie RP, lecz nie zapominajmy iż wynagrodzenie też trzeba dostać.

Te prace na prawdę mogły by się pokazać na serwerze jak i też podwyższenie zarobków bo osobiście przyznam iż mi się zaczyna już nudzić zarabianie na kutrach, SV czy też w kasynie. Wyjaśnię to w sposób taki który da wam (ekipie serwera) zrozumieć czego potrzebuję serwer.

NOWE PRACE, NOWE MOŻLIWOŚCI

Również mało tego, chciał bym poprosić ekipę serwera o Komis samochodowy.

Chcę do niego zwozić auta które są porzucone na ulicach lub też (Parking Policyjny) jest nimi przepełniony. Chociaż wiem że nie istnieje parking policyjny dla z holowanych pojazdów bo działa on jak przechowywalnia, ale czy to nie było by dobre ? Gracze którzy zostawiają pojazdy dość często też odchodzą z serwera a ich auta trafiają do KGP lub do przechowywalni, a zamiast tego możemy dać je do komisu na sprzedasz aby nowy gracz lub też stały mógł sobie kupić taniej auto.
Oczywiście do komisu mogą być też skupywane auta od administracji/RCON,ów.
Komis samochodowy nie ma na celu szybkiego zarobku.

Oczywiście jest też coś dla każdego gracza który może dać coś od siebie. Oglądaliście kiedyś wojny magazynowe ?

Dajmy wszystkim możliwość przeprowadzenia takich licytacji po przez sprzedaż:

1. Pojazdów
2. Posiadłości
3. Biznesów
4. A czasem to po prostu były by śmieci, czyli pusty kontener/magazyn

Nie jest to złe i zamiast spamić na serwerze, czy na forum że sprzedam (TO) za (TYLE) tylko po prostu oznajmić iż o tej godzinie odbędzie się wojna magazynowa i taka liczba graczy która przyjedzie będzie licytować.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby, ponieważ tego potrzebują gracze (NOWOŚCI), może niektórzy nie potrzebują i wiem iż będą przeciwne komentarze na temat że po co to komu i na co. Ale trzeba myśleć o wszystkich nie tylko o sobie.(Komentarz jednego gracza z innego serwera) "Jak ja tego nie potrzebuję to inni też."
Więc tym którym tego nie potrzeba to dobrze by było aby siedzieli cichutko i pomyśleli o innych. 

Pozdrawiam S.T.A.L.K.E.R.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot