Write Your Story - Polski Serwer RPG

IP: mtasa://80.72.36.202:20128

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

TeamSpeak3 serwera : eu17.ts3.cloud:2205

#1 2016-11-11 00:04:37

Piotrek82363
Administrator
Dołączył: 2016-11-10
Liczba postów: 10
Windows 7Internet Explorer 11.0

Podania do SAPD [OFF]

Tutaj proszę o pisanie podań do frakcji SAPD! Powodzenia!

Offline

#2 2016-11-11 00:18:09

marekn
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 1
WindowsChrome 54.0.2840.71

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: Marek
2. Wiek: 16
3. Nick: marekn
4. UID: 42
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 434
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: SAPD
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Gra we frakcjach porządkowych samp role play staż samp 5 lat.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 2-4 w weekend może więcej [sred]) zależy od grafiku
9. Dlaczego akurat Policja?: Chciałbym się sprawdzić na serwerze mta [dblpt]) Głównie grałem we frakcjach porządkowych na serwerach o wysokim poziome, i chciałbym pokazać się z najlepszej strony.
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: up [dblpt])
11. Coś o sobie: Cześć! Mam na imię Marek mam 16 lat mieszkam we Wrocku, w tygodniu uczęszczam do 3 gimnazjum, moje zainteresowania to sport, motoryzacja.
12. Coś od siebie: Chciałbym wprowadzić swoją osobą do frakcji miłą atmosferę w której będzie się dobrze grało.
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak.
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak.
Aby zwiększyć swoje szanse wspomnij o SPAP. SPAP zajmuje się zwalczaniem terroryzmu oraz odbijaniem zakładników( nie tylko)

Offline

#3 2016-11-11 00:37:05

Paju
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię Paweł
2. Wiek 16
3. Nick: Paju
4. UID: 125
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 2h
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?:Moje doświadczenie jest bardzo szerokie byłem wiele razy w sapd. Jestem bardzo związany z takimi sapd.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?:Myślę że z 4-5 godzin dziennie. w Weekend nawet do 8 godzin.
9. Dlaczego akurat Policja?:Bo mam bardzo szerokie doświadczenie z tą organizacją jestem doświadczony więc szkolenia że mną będzie łatwe i ciekawe [dblpt])
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?:Ten srv jest to wspaniały srv i bardzo ciekawy myślę że ma on ciekawą formę i ma co za oferować graczą ma on ciekawą rozgrywkę a sapd to takie odbicie coś od życia [dblpt])
11. Coś o sobie: Jestem paweł mam 16 lat mieszkam w warszawie w woj mazowieckim na Co dzień uczę się. Ciekawi mnie informatyka oraz sport trenuję Kraf Mage od 5 lat dla mnie jest to ciekawy sport. Jestem też graczem spokojnym lubię sb pograć może to dziwne ale lubię sb Pograć dość długo.
12. Coś od siebie: Bardzo chciał bym się dostać do sapd myślę że mam małe sanse jak się nie uda to trudno [dblpt]) Pozdrawiam SAPD.
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak przeczytałem
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?:Tak posiadam
Aby zwiększyć swoje szanse wspomnij o SPAP. SPAP zajmuje się zwalczaniem terroryzmu oraz odbijaniem zakładników( nie tylko)

Ostatnio edytowany przez Paju (2016-11-11 00:44:39)

Offline

#4 2016-11-11 00:37:26

Tofifi
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 41.0.2353.56

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: Artur
2. Wiek: 15 prawie 16
3. Nick: Tofifi*
4. UID: 127
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5):  5h
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Byłem już w sapd na serverach typu spinl... i ownwor...
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: z 5-7h
9. Dlaczego akurat Policja?: Poniewaz mam najwieksze doświadczenie w tej frakcji i czuje się w niej dobrze
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: Nie jestem w żadnej frakcji , bardzo lubie sapd i ogarniam.
11. Coś o sobie: No to jak juz pisalem mam na imie Artur mieszkam w woj Kujawsko-Pomorskim interesuje sie motoryzacją i informatyką. Jezdze na motorze derbi senda. Jetsem pozytywnie zwariowany. Dobrze łapie kontakt z rówieśnikami.
12. Coś od siebie: Mam nadzieje że się nadam do tej frakcji i będziemy zgraną ekipą !!
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak
Wspominam o SPAP ! Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji
Pozdrawiam
Tofifi*

Ostatnio edytowany przez Tofifi (2016-11-11 00:40:46)

Offline

#5 2016-11-11 00:44:10

Slushy
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 2
Windows 8.1Opera 41.0.2353.56

Odp: Podania do SAPD [OFF]

Wzór:
1. Imię Filip
2. Wiek 16
3. Nick: Slushy
4. UID: 128
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 60
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Duże, na każdym serwerze którym grałem byłem w frakcji.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Tydzień 2-3h, weekend do 8h
9. Dlaczego akurat Policja?:Jest to frakcja która najbardziej lubię w mta, zawsze jest coś do robienia. Myslę, że panuje tam miła atmosfera. Po prostu lubię tą frakcje
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: Chęć bycia w frakcji.
11. Coś o sobie:Nazywam sie Filip. Aktualnie uczeszczam do Technikum na profilu technik mechanik. Interesuję sie piłką nożną, obróbka skrawaniem i w pewnym stopniu motoryzacją. Na ogół jestem stosunkowo osobą spokojną. Wszystkie konflikty próbuje załatwić bez awantur.
12. Coś od siebie: Pozdrawiam cała administrację WriteYourStory, prosze o pozytywne rozpatrzenie podania [dblpt])
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak
Aby zwiększyć swoje szanse wspomnij o SPAP.

SPAP - Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji  - pododdziały antyterrorystyczne działające pod nadzorem Komendanta Głównego Policji.

Offline

#6 2016-11-11 10:51:36

strumyk123
Moderator
Dołączył: 2016-11-10
Liczba postów: 10
Windows 7Chrome 54.0.2840.87

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: Dominik
2. Wiek: 14
3. Nick: strumyk123
4. UID: 79
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 612
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Duże byłem na innych serwerach w sapd psp samc i umiem odgrywać RP.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 5-6 godzin
9. Dlaczego akurat Policja?: Byłem w wielu serwerach SAPD miałem szkolenia RP.
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?:  Ja sam chciałem już złożyc 2 dni temu.
11. Coś o sobie: Mam na imię Dominik. Jestem z Gdańska. Interesuję się motoryzacją. Chciałbym zostać w przyszłości Strażakiem.
12. Coś od siebie: Chciałbym dołączyć bardzo do SAPD. Jest to moim marzeniem na tym serwerze [dblpt]D .
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#7 2016-11-11 20:46:04

kuba10
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 2
WindowsChrome 54.0.2840.71

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: kuba
2. Wiek: 15
3. Nick: kuba10
4. UID: 29
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 32
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: w tsa
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: gram juz doszyc długo ogarniam najbardziej sapd tsa i sama.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 2-4
9. Dlaczego akurat Policja?:chciałbym byc dlatego ze lubie jezdzic scigac innych i łapac złodzieji i innych
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: zawszhe chce byc w sapd
11. Coś o sobie: Cześć!nazywam sie kuba lubie jezdzic na rolkach lubie piłke i duzo grac.
12. Coś od siebie: Chciałbym wprowadzić swoją osobą do frakcji miłą atmosferę w której będzie się dobrze grało.
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak.
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak.

Offline

#8 2016-11-11 22:18:31

attash
Moderator
Dołączył: 2016-11-10
Liczba postów: 13
WindowsChrome 54.0.2840.87

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: attash
2. Wiek:15
3. Nick:attash
4. UID:17
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5):1053
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?:byłem w SAPD więc gdy serwer wykonane Forum czym każdy powinien napisać post i zacząć od ponad.
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?:mam doświadczenie złapać graczy, którzy ucieka przed policją.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?:mogę grać w tym serwisie 5- 9 godzin to zależy.
9. Dlaczego akurat Policja?:bo wiesz IAM z Afganistanu, a jego kraj wojna prowadzona więc stamtąd do Kanady, ale moim marzeniem było być policję i zatrzymać zbrodnie i etc więc tak to dlaczego chcę być w grze [dblpt])
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?:całkiem dobre
11. Coś o sobie:nazywam się attash i IAM z Afganistanu, ale ja mieszkam w Kanadzie i zacząć grać w MTA rok temu w innych polskich serwerach i wiem, że każdy będzie pytają mnie, dlaczego grasz w polskich serwerach? i odpowiedź będzie, bo kocham polskich narody i serwerów.
12. Coś od siebie:Chcę powiedzieć, że naprawdę chcesz dołączyć SAPD ponownie, aby zatrzymać przestępstwa i sprawiają, że serwer szybko rosną.

13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?:
Tak
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?:Tak mam TeamSpeak 3 oraz mikrofon.
14907613_352916325046367_7925925705982358239_n.jpg


⭐⭐Moderator
⭐⭐⭐Inspektor SAPD

Offline

#9 2016-11-11 22:28:53

FakerEU
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.71

Odp: Podania do SAPD [OFF]

Wzór:
1. Imię: Jakub
2. Wiek: 15
3. Nick:FakerEU
4. UID:40
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5):1159
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie nie jestem
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?:Mam średnie doświadczenie( byłem 2 razy w SAPD) we frakcji lecz jest bardzo ogarnięty
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 3-9 godzin
9. Dlaczego akurat Policja?:Chce chronić prawa i sprawiedliwości przed trollami i wandalami
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: Mała ilość policjantów i utrata uprawnień do bycia policjantem
11. Coś o sobie: Witam mam na imię Jakub. Interesuje się zbieraniem Waltonów
12. Coś od siebie:Mam nadzieje że dostane się po raz kolejny do SAPD
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Przeczytałem
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Posiadam

Offline

#10 2016-11-12 13:46:26

SpEEi90
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-12
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 54.0.2840.87

Odp: Podania do SAPD [OFF]

Wzór:
1. Imię Szymon
2. Wiek 15
3. Nick: SpEEi.
4. UID: 168
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): Gram tu zaledwie 2h i będę grał tu ciągle [dblpt])
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie na tym serwerze [dblpt](
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Byłem we frakcji SAPD wiele razy [dblpt]) Mam z tym małe doświadczenie ,ale chętnie chciałbym jeszcze zdobyć troche doświadczenia [dblpt])
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: Dziennie z 3h ? Może być ? Jeśli nie mogę poświęcać jeszcze więcej czasu [dblpt])
9. Dlaczego akurat Policja?: Dlatego ponieważ bywałem w 2 frakcjach . Psp i sapd . Z SAPD mam troche doświadczenia znam jakieś komendy gdyż bywałem wiele razy w tej frakcji i bardzo ją lubię [dblpt])
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: Była akcja i był tylko 1 policjant [dblpt]( pomagało mu 2 graczy gdyby nie oni nie oradził by sam sobie [dblpt](
11. Coś o sobie: Jestem miłym i pomocnym chlopakiem który bardzo interesuję się pracą w SAPD ! [dblpt])
12. Coś od siebie:Jeśli mnie wybierzecię obiecuję że was nie zawiodę [dblpt])
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?:Tak !
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?:Tak !

SPAP - Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji

Offline

#11 2016-11-12 14:17:08

Debsky
Moderator
Dołączył: 2016-11-12
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.71

Odp: Podania do SAPD [OFF]

Wzór:
1. Imię Jakub
2. Wiek 17 lat
3. Nick: Debsky
4. UID:  143
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 331
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?:grałem kiedyś na innych serwerach we frakcjach
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: od popołudnia  do późnej nocy
9. Dlaczego akurat Policja?: Gdyż podoba mi się gonienie przestępców
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: nowe doświadczenia
11. Coś o sobie: Jestem ogarnietym 17 latkiem
12. Coś od siebie: bede pomagał wszystkim
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?:  tak
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: tak

Offline

#12 2016-11-12 14:20:27

fokus243
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-11
Liczba postów: 3
Windows 7Opera 41.0.2353.56

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię Patryk
2. Wiek 16
3. Nick: Fokus243
4. UID: 57
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 686 minut
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Dawno nie byłem w tej frakcji,z tego względu,że za nią nie przepadałem przez dłuższy okres. Teraz jednak chcę się nauczyć,ponieważ mam sporo chęci i czasu,choć nie ukrywam,że muszę się podszkolić.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: z 2h,czasem 3h,zależy od szkoły
9. Dlaczego akurat Policja?: Poniewaz dawno nie byłem w tej frakcji (1 rok),a z nudów chciałbym sobie pograć w niej [dblpt]D
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: przyda się wiecej osób w SAPD,bo często nie ma 2 osób na sluzbie,a poscigi w pojedynke nie są łatwe,więc chcę pomóc.
11. Coś o sobie: miły,pomocny,mający sporo wolnego czasu,cierpliwy,czasem przeklina (jak każdy [dblpt]D)
12. Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania i tyle [sred])
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: tak [dblpt])
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?:Tak !

Policjanci pełniący służbę w SPAP-ach biorą udział w akcjach o najwyższym stopniu ryzyka, dlatego też muszą być doskonale przygotowani. W czasie żmudnych treningów policjanci do perfekcji opanowują taktykę działań, sztuki walki wręcz, strzelanie, nurkowanie, skoki spadochronowe, ratownictwo wysokościowe, ochronę osób, działania z materiałami wybuchowymi i IED.

Offline

#13 2016-11-13 03:11:12

Aleks
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-13
Liczba postów: 2
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: Aleks
2. Wiek: 14/15
3. Nick: Aleks
4. UID: 198
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5):85
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Pracowałem w SAPD w SAMP'ie niedawno (1 rok temu), no I powiem przyjemnie było stopować kilkaset graczy w 50 min.  To znaczy nie kilka set ale pare. Ogarniam
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?:2h
9. Dlaczego akurat Policja?: Ponieważ zawsze chciałem pracować na serwerach RPG w MTA (Pracowałem w SAMP)
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?:  Ponieważ przydałoby sie troche SAPD.
11. Coś o sobie:Cześć nazywam się Aleks, Pochodze z Polski ale kiedy dorosłem wyleciałem do Wielkiej Brytani, ponieważ tam wiedziałem że zalicze swój sukces w życiu na uniwersytecie w mieście. Narazie jeszcze chodze do gimnazjum, musze przejsc najwazniejsze egzaminy w gimbazie. W MTA grał o koło 4 lata. Zaczełem w 2012,pamiętam jeszcze kiedyś polskie serwery freeroam oraz RPG.Jestem doświadczonym nastolatkiem który potrafi sie zachowywać, I jestem strasznie pomocny.Pamiętam jak pomagałem 30 ludzią z ściany raportów na jednym serwie. Dostałem tam awans na supermoderatora. Nazwy nie podam ponieważ serwer został zamkniety kilka lat temu i nie pamietam nazwy.
12. Coś od siebie: Jedynie co moge powiedzieć od siebie to po prostu że licze na pozytywne oceny.
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Zawsze
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak

Offline

#14 2016-11-14 11:27:48

Piotrek82363
Administrator
Dołączył: 2016-11-10
Liczba postów: 10
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Podania do SAPD [OFF]

Listopadowa Rekrutacja do SAPD  została w dniu dzisiejszym  zakończona. Wyniki zostaną opublikowane w wątku "Ogłoszenia Zarządu SAPD".

Offline

#15 2016-11-28 22:53:25

tazor998
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 15
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię;Mikołaj
2. Wiek;16
3. Nick:Tazor998
4. UID:300
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5):819 min ale zresetowało mi staty a miałem 2k min +
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?:Tak w PSP ale zamieżam odejsc
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?:Zależy w jakiej najwieksze W SAMA ale w SAPD tez mam
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?:3-4h
9. Dlaczego akurat Policja?:Ponieważ w SAPD jest mało osób i chce pomagać kolegom z serwera w pościach
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?:Attash
11. Coś o sobie:Mam na imie Mikołaj pochodze z Poznania Lubie serwery Rp w Mta jak i w Garrys modzie. Gram w hockeya od 3  lat
12. Coś od siebie:SPAP to  Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji działaja pod nadzorem Komendanta głownego policji.SPAP zajmuje się zwalczeniem terroryzmu unieszkodliwianie fugasów, itp
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?:TAK znam na pamięć regulamin każdej frakcji jak i serwera
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?:TAK

Wiem że rekru na SAPD off ale Piotrek kazał mi napisać wraz z attashem!

Offline

#16 2016-12-21 17:43:28

TheMasterMiszczu
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-21
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: Paweł
2. Wiek:
3. Nick: TheMasterMiszczu
4. UID:
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 117
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Nie mam obecnie jestem nowym graczem.
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?: 5h
9. Dlaczego akurat Policja?: Ponieważ lubię to frakcje. Myślę że to najlepsza frakcja i najbardziej odpowiedzialna [sred])
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: Chęć patrolowania ulic i łapania złodziej i piratów.
11. Coś o sobie: Jestem Paweł jestem blondynem. Lubie gry komputerowe. moje hobby to piłka nożna.
12. Coś od siebie: Myślę że się dostane, ponieważ jest mało policjantów .
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Tak.
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak.

Offline

#17 2016-12-21 22:37:07

Red_Bull
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-03
Liczba postów: 1
AndroidSafari 533.1

Odp: Podania do SAPD [OFF]

1. Imię: Krzysztof :-)
2. Wiek 15 :-)
3. Nick:Red_Bull :-)
4. UID: 61 :-)
5. Jak długo grasz na serwerze?(minuty z F5): 2000 min :-)
6. Czy jesteś obecnie w jakiejś frakcji?: Nie ale byłem. :-)
7. Jakie masz doświadczenie w grze we frakcjach?: Doświadczenie we frakcjach mam nawet spore. Byłem w PSP i SAMA. Chciałbym spróbować swoich sił w SAPD, jest to jedno z moich mażeń na serwerze. :-)
8. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na służbę?:Gram bardzo dużo od 4-8h. :-)
9. Dlaczego akurat Policja?: Wybrałem policję, ponieważ jeszcze nie byłem w tej frakcji i bardzo chciałbym spróbować swoich sił. :-)
10. Co zachęciło Cię do złożenia podania?: Do złożenia podania zachęciły mnie wasze podmianki pojazdów i chęć pomocy obywatelom. :-)
11. Coś o sobie: Mam na imię Krzysztof mam 15 lat i w przyszłości chcę pracować w służbach mundurowych. Interesuję się piłką nożną i informatyką. W wolnym czasie uwielbiam grać w gry typu RPG. :-) Jestem pomocnym, wyrozumiałym chłopakiem, który lubie wyzwania.  :-)
12. Coś od siebie: Liczę na to, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie. :-)
13. Czy przeczytałeś regulamin frakcji?: Oczywiście. :-)
14. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiście. :-)

WSPOMINAM O SPAP. :-)
                                                                                                                                                                                                                  Z poważaniem
                                                                                                                                                                                                                         Red_Bull


Generał Brygadier w PSP.
Moderator.

Kocham tych co mnie nie kochają.  :-)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot