Write Your Story - Polski Serwer RPG

IP: mtasa://80.72.36.202:20128

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

TeamSpeak3 serwera : eu17.ts3.cloud:2205

#26 2016-11-23 21:40:46

tazor998
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 15
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

1. Twój nick: tazor998
2. Twój serial: B62BF832FC154497E483AB4396DCA8F4
3. Wiek:16
4. Staż na serwerze: około 100 minut
5. Czy masz jakieś doświadczenie? :Tak oczywiście były moderator na serwerze PyLife
6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: Tak
7.Dlaczego ty?: Mam duże doświadzczenie miałem 4 miesiące stażu na serwerze pylife wiec troche wiem
8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze: 4 godzint dziennie w weekendy 8 godzin
9.Coś od siebie:Mam 16 lat  mieszkam w Poznaniu. Gram w poznańskiej Drużyie hokejowej lubie serwery RPG  . Uwielbiam rolePlay.Mam dosyć duże doświadczenie po stażu na wyżej wymienionym serwerze  ale niestety 2 tygodnie temu zostałem wydalony ze skladu Pylifa przez zmiany administracji.Pewnie się zastanawiacie co koleś z pylifu robi tutaj hmm szukam nowych serwerów które maja potencjał własnie w waszym serwerze zauważylem to coś. To wszystko dzięki za przeczytanie

Wiadomość dodana po 17 h 16 min 08 s:

tazor998 napisał/a:

1. Twój nick: tazor998
2. Twój serial: B62BF832FC154497E483AB4396DCA8F4
3. Wiek:16
4. Staż na serwerze: około 510min.
5.Czy masz jakieś doświadczenie? :Tak oczywiście były moderator na serwerze PyLife
6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: Tak
7.Dlaczego ty?: Mam duże doświadzczenie miałem 4 miesiące stażu na serwerze pylife wiec troche wiem
8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze: 4 godzint dziennie w weekendy 8 godzin
9.Coś od siebie:Mam 16 lat  mieszkam w Poznaniu. Gram w poznańskiej Drużyie hokejowej lubie serwery RPG  . Uwielbiam rolePlay.Mam dosyć duże doświadczenie po stażu na wyżej wymienionym serwerze  ale niestety 2 tygodnie temu zostałem wydalony ze skladu Pylifa przez zmiany administracji.Pewnie się zastanawiacie co koleś z pylifu robi tutaj hmm szukam nowych serwerów które maja potencjał własnie w waszym serwerze zauważylem to coś. To wszystko dzięki za przeczytanie

Ostatnio edytowany przez tazor998 (2016-11-23 21:45:43)

Offline

#27 2016-11-25 19:49:54

tazor998
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 15
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

*edit 705+ min

Offline

#28 2016-11-26 09:58:21

deadcraft47
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

1. Twój nick:deadcraft47
    2. Twój serial:E2435FD7AA7301AE33EE4BFCF6B24793
    3. Wiek: 13
    4. Staż na serwerze: 38 min
    5. Czy masz jakieś doświadczenie? tak i to bardzo duże
    6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: tak
    7.Dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarnietym graczem który nie przezywa tylko robi reporty i spedza dużo czasu na grze
    8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze: dziennie około 1-3h
    9.Coś od siebie: Bardzo prosze o rozpatrzenie wniosku
Pozdrawiam DeadCraft47

Offline

#29 2016-11-26 10:21:54

tazor998
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 15
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

*edit 1000min+

Offline

#30 2016-11-26 13:21:49

Papa_Bear
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

edit 600min+


Lubie placki

Offline

#31 2016-11-26 22:27:44

HubeeeerT
Moderator
Dołączył: 2016-11-26
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

1. Twój nick: HubeeeerT
2. Twój serial: 188C542AD2C577FA5FBBC4B5EBE114A1
3. Wiek: 14
4. Staż na serwerze: 65
5. Czy masz jakieś doświadczenie? : Jestem bardzo ogarnięty , więc ogarne wszystko co mi pokażecie .Mam doświadczenie w robieniu fajnych nie trudnych eventach jakich jest np.Zjazd na (Miejscowość) [W tym evencie chodzi o to że są derby 5 minut dla zabawy , potem jest 10 pytan z związanych z grami i tp historia i podchwytliwe , A na końcu jest wybranie najładniejszego auta] kolejny evnet to ZTP Zrób to pierwszy [Pisze na czacie ./animacje i kto ostatni ją napisze zostaje zabity lub wytepany z eventu] mam jeszcze jeden pomysl ZWC Zabawa W Chowanego że ja sie kryje w konkrentym miejscu i ktos musi mnie znaleźć i 3 pierwsze osoby dostają nagrode oczywiscie 1 miejsce ma największa potem 2 a na końcu 3] to tyle z moich pomysłów na eventy.
6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: Tak posiadam
7.Dlaczego ty?: Zaczne od tego że bardzo lubie pomagać ludziom bede sprawiedliwy co do eventów.Bede robic evnety regularnie.Mimo że zaczołem tu grac to zapoznałem sie z serverem i bardzo miło mi sie tu gra chciał bym cos wiecej osiągnąć niż tylko gracz wiec jeżeli mam szanse to może zostane.Z góry dziękuje za przeczytanie.
8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze: 2/3/4 h jeżeli wiecej nie ma problemu
9.Coś od siebie:

Offline

#32 2016-11-27 19:10:43

WolfQ
Moderator
Dołączył: 2016-11-27
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

1. Twój nick: WolfQ

2. Twój serial: BDE2D5BCD30214687AAA1DC760C74BA3

3. Wiek: 15

4. Staż na serwerze: około 600min i ciągle błyskawicznie rośnie.

5. Czy masz jakieś doświadczenie? Posiadam bardzo duże doświadczenie jako moderator. Potrafię organizować eventy fixać auta i nie tylko. Gram w MTA już ponad 4 lata i miałem styczność należeć do ekipy administracji. Lubie pomoagać graczą serwera i odrazu wykonuję reporty. Rang moderatora powstała w celu pomocy dla graczy, rozwiązywaniu ich konfliktów, robienia reportów, umilania gry w postaci tworzenia tak zwanych "eventów". Przykładowym eventem jest np. Tour the San Andreas, opiszę go tutaj: Cóż, nazwa mówi sama za siebie. Wyścig kolarski, którzy przebiegałby przez całe San Andreas. Zaczynałby się przykładowo w SF, przebiegałby przez LS, potem przez LV i kończyłby się z SF. Ew. w razie gdyby tak duży teren był niepotrzebny lub trudny do zrealizowania (ale to w końcu długodystansowy wyścig kolarski więc...) można zrobić tylko na obrębie wsi koło LS i SF. Oczywiście warto byłoby to zrobić w miarę profesjonalnie - można podzielić trasę na etapy (pomiędzy którymi będą 5 minutowe przerwy i za każdy etap będziemy zliczać punkty za miejsce i czasy, będzie lider zarówno klasyfikacji punktowej jak i czasowej), za peletonem będzie jechała tzw. trupiara - czyli samochód sędziowski który jedzie za peletonem i zbiera zawodników którzy nie są w stanie jechać, lub nie mają szans na dogonienie peletonu. Jednak pozwólmy sobie na pewną umowność, robienie Tour de San Andreas z identycznymi zasadami jak Tour de France byłoby po prostu zbyt skomplikowane. Ale podzielić na 3 etapy, zrobić klasyfikacje punktową (można ustalić punktację jak już zostanie wyznaczona trasa wyścigu) oraz czasową (czyli czas w którym przejechało się trasę całego wyścigu) a na podstawie tych dwóch przydzielić punkty i zrobić klasyfikację ogólną która wyłoni zwycięzców. Między etapami przydzielałoby się także żółtą koszulkę lidera klasyfikacji generalnej oraz koszulkę sprintera (które po prostu gracz by wpisywał w opisie). Służby porządkowe również miały by trochę sytuacji do odegrania, ktoś może zasłabnąć, może być jakiś rowerowy karambol i takie tam.

6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: Tak posiadam ts3 i posiadam sprawny mikrofon

7.Dlaczego ty?: Hmm? Dlaczeo ja? Ja ponieważ jestem tak jak wcześniej wspominałem  jestem osobą miłą, kulturalną i nie używającą wulgaryzmów oraz spokojną i cierpliwą także bardzo pomocną. Wiem na czym polega praca moderatora i pojmuję komendy przeznaczone dla niej. Reporty wykonuje błyskawicznie co też jest moją zaletą. Dużo można opowiadać lecz wymieniłem najważniejsze które musi obowiązkowo posiadać moderator.

8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze: 3/4h dzienie

9.Coś od siebie: Siemka nazywam się Szymon. Mam 14 lat. Moim hobby są motocykle, piłka nożna oraz gry komputerowe. Najlepszą moją grą w jaką gram jest MTA s.a i serwer Write Your Story . Jestem z lubuskiego. Myślę że jestem osobą miłą, kulturalną i nie używającą wulgaryzmów oraz spokojną i cierpliwą także bardzo pomocną. Chodzę do 2klasy gimnazjum w Zielonej Górze. W szkole uczęszczam na kółko PCK i w przyszłości mam plany zostać lekarzem.. Pisze to podanie ponieważ jest to zajęcie dla którego poświęcałbym dużo czasu oraz zamiłowania. Lubie sport i uczęszczam do klubu piłkarskiego UKP Zielona Góra stoję na pozycji bramkarza i mam powołanie do kadry Lubuskie. Moją ulubioną potrawą jest tortilla lub keps [kebab]. Lubie sok świeżo wyciskany z pomarańczy. Tak myślę że dostane szanse na dostanie się do tej miłej i niesamowitej ekipy serwera. Potrafię pracować w grupie, a także przegrywać. Nie mam problemów z rozkazami od wyższych rang. Dojście na tego typu rangę da mi wielką satysfakcję. Nie wdaję się w konflikty. Jestem bardzo aktywny, oraz mam dokładną i perfekcyjną ortografię( Czasami zdarza, mnie się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie. Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, że na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam parę minut czy osoba którą znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. Bardzo lubię ten serwer.. Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za resztę graczy którzy biorą udział w tej rekrutacji. Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie tak długiego podania i jest mi niezmiernie miło, że mogę wziąść udział w rekrutacji i próbować dostać się do administracji serwera. 
                                                                                              Z poważeniem: WolfQ

Ostatnio edytowany przez WolfQ (2016-11-27 19:11:51)

Offline

#33 2016-11-28 13:50:13

tazor998
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 15
WindowsChrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

*edit 2300 min

Offline

#34 2016-11-28 19:36:22

RaVi
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-13
Liczba postów: 9
Windows 7Internet Explorer 10.0

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

Edit 1500 * min

Ostatnio edytowany przez RaVi (2016-11-28 19:36:30)

Offline

#35 2016-11-28 21:40:19

Papa_Bear
Moderator
Dołączył: 2016-11-23
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 54.0.2840.99

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

Papa_Bear napisał/a:

1. Twój nick:  Papa_Bear
2. Twój serial:  3FF441D51AB89CACFF1EEC8EA2993DA3
3. Wiek: 16
4. Staż na serwerze: 1500min rośnie
5. Czy masz jakieś doświadczenie?  Tak, byłem moderatorem na innym serwerze
6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon:  Tak
7.Dlaczego ty?:  Ponieważ lubie grać na serwerach oraz pomagać innym jestem aktywnym graczem i szybko ogarniam tematy [dblpt]) Mam wiele pomysłów na urozmaicenie gry innym graczom. Jestem ciekawy mechaniki oraz rozgrywki gry, chciałbym zwiększyć staż jako moderator... Nie jestem typowym NO-LIFE ale też uprawiam sport gram w piłkę nożną idzie mi dobrze więc to chyba dobra droga! [dblpt]D Łatwo zawieram znajomości oraz kontakt z innymi ludźmi jestem osobą otwartą, w mojej historii MTA przegrałem ponad 6tys godz wspominam te wspaniałe chwile... Chciałbym być tu moderatorem bo czuje że to początek wspaniałej historii związanej z tym serwerem! [dblpt]D
8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze:  4-5 godz
9.Coś od siebie:  Bardzo bym chciał tą range ze względu na staż niby byłem moderatorem na innym serwerze ale nie miałem możliwości rozwinięcia się moze teraz będzie szansa na nadrobienie tego [sred]) Na serwerze już trochę osiągnąłem mam własne auto i teraz pewnie będzie kolejne jestem również w PSP na randze Podofecer więc nie żle! [dblpt]D

Wiadomość dodana po 3 h 22 min 27 s:
#Edit 1500minut


Lubie placki

Offline

#36 2016-11-28 22:26:10

M1K3Y
Moderator
Dołączył: 2016-11-28
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja na moderatora - Listopad 2016

1. Twój nick:M1K3Y(YT)
2. Twój serial: F9BBA4093BBB7B4A0D15D3E0A0FCA493
3. Wiek:18
4. Staż na serwerze:3 dni
5. Czy masz jakieś doświadczenie? Jasne na innych serwerach byłem moderatorem oraz administratorem a także założycielem
6 .Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon: Jeżeli chodzi o mikrofon to bym musiał pojechać kupić gdyż jeden z moich sie rozwalił
7.Dlaczego ty?:Ponieważ posiadam umięjętności związane z rangą moderator , dostosowuje sie do wyzszych rang takich jak administrator czy też Rcon , oraz chciałbym sie jeszcze wiele nauczyć [dblpt])
8.Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na grę na serwerze:od 7-10h dziennie
9.Coś od siebie: Nazywam się Krystian i mam 18 lat. Interesuje się głównie światem lotniczym czyli tym, co jest moją największą pasją. Mój najbliższy życiowy plan to wyrobienie licencji GPL (glider pilot license - licencja szybowcowa) a następnie licencji PPL (private pilot license - licencja samolotowa). Na co dzień uczęszczam do szkoły gastronomicznej. Z racji tego, w wolnych chwilach lubię trochę pobawić się kodem i pogotować. Zajmuje się też grafiką komputerową, nagrywaniem oraz montażem filmów, jak też tworzeniem do nich elementów grafiki ruchomej lub prostych efektów specjalnych. [dblpt]) pozdrawiam M1K3Y

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot